Piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, został zaatakowany zgłoszeniem wypadku.

Piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, który brał udział w wypadku z uszkodzonym samochodem w Bakırköy, został zaatakowany, trzymając raport z wypadku. Na nagraniu z monitoringu widać, jak podejrzany podbiega do piłkarza na stacji benzynowej i uderza go pięścią.

Piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, który brał udział w wypadku z uszkodzonym samochodem w Bakırköy, został zaatakowany, trzymając raport z wypadku. Pojawiło się nagranie z kamery bezpieczeństwa z momentów, w których piłkarz został zaatakowany.

Piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, który prowadził swój samochód na Bakırköy Sahil Kennedy Caddesi, miał wypadek około godziny 16.00. Po wypadku strony udały się na pobliską stację benzynową i wdały się w bójkę podczas składania zawiadomienia. Tymczasem jeden z kierowców, FP, napadł na piłkarza Emre Khana Usunhana.

Przyjęta do szpitala

Podczas gdy Emregan Usunhan został ranny podczas bójki i trafił do szpitala, FB, który zbiegł z miejsca zdarzenia, został złapany przez policję i osadzony w areszcie. Yunus Adikusel, który był świadkiem wypadku, powiedział: „Dzisiaj miały tu miejsce dwa różne wypadki. Jeden miał miejsce o godzinie 16:00, a drugi godzinę później. Pierwszy wypadek dotyczył szkód materialnych i wkrótce stąd odjechali”.

Pojawiły się zdjęcia z tego momentu

Z drugiej strony pojawiły się nagrania z kamer bezpieczeństwa z momentów, w których zaatakowano Emre Khan Usunhan. Na nagraniu widać, jak podejrzany biegnie i uderza pięściami piłkarza na stacji benzynowej.

Kainak: DHA

syn Tiki gra Piłkarz Beşiktaş, Emrecan Uzunhan, został zaatakowany zgłoszeniem wypadku.

READ  Wielka zmiana w tureckim futbolu! Prezes TFF Mehmet Büyükekşi ogłosił zaskakujący wynik! Rewolucja jak wynik... Spore Toto Super League

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *