Phillies kontra Padres: Mike Clevinger, Bailey Falter tworzą fałszywą historię MLB z krótkim startem w grze 4

Dobre zdjęcia

Padres i Phillies zmierzyli się w sobotni wieczór w czwartym meczu NLCS, a wraz z nim przyszła historia baseballu. Wątpliwa historia, ale historia. Sprawa konfliktu tam i z powrotem się skończy 10-6 Phillies wygrywająOznacza to, że mają przewagę 3-1 w serii do zwycięstwa siedmiu.

Pierwsze rundy naprawdę nadają ton szalonej nocy.

Zaczęło się bardzo niewinnie. Phillies Starter Bailey Falter zanotował strajki w pierwszych dwóch uderzających, z którymi się zmierzył. Wtedy Manny Machado zagłębił się, aby rozpocząć punktację.

Był pionierem. Oto, co wydarzyło się później w rundach:

  • Josh Bell poszedł za nim z singlem, potem Jake Cronenworth wyszedł na spacer, zanim Brandon Drury odwiózł ich obu do domu z dublem. Tak po prostu było 3-0 Ojcowie A Falter został wyrzucony z gry. Wytrzymał tylko 2/3 rundy i ruszył dalej.
  • Ha Seong Kim przywitał nowego startera Connora Brocktona singlem, dając Drury’emu prowadzenie 4:0 Padres.
  • W pierwszym meczu Phillies nie tracili czasu na powrót do gry. Leadoff Kyle Schwarber otworzył wynik w meczu 3 od singla na lewe pole, aby rozpocząć grę. Następnie Rhys Hoskins zmniejszył przewagę San Diego o połowę.
  • J.T. Realmudo podążył za nim stępem, a następnie strzelił gola rakietą Bryce’a Harpera w prawo.
  • Następnie zwolniono startera Padres Mike’a Clevingera. Nie zarejestrował ani jednego, co oznacza, że ​​ma zero rund i nieskończoną ERA w serii.

Zauważ, że Falter nie wyszedł z pierwszej rundy. Miotacze są 57. i 58. w historii, którzy rozpoczęli mecz play-off i nie ukończyli pierwszego inningu (Lista tutaj przez Statehead) Są drugą parą, która została wyeliminowana w tym samym meczu. Innym razem była gra 4 z 1932 World Series przez Guy Busch Młode Trwało 1/3 rundy i Johnny Allen Jankesi 2/3 rundy. Tak więc sobotni mecz 4 NLCS był pierwszym w historii playoffów MLB, w którym dwóch startujących łączyło się w mniej niż trzy outy.

READ  Mike Pence ma czas do 6 stycznia 2021 r., aby zeznawać w sprawie rozmów, które odbył z Donaldem Trumpem, orzekają sędziowie

Dwa deble, dwa home runy, dwie zmiany pitchingu, siedem przejazdów w ciągu 48 minut w pierwszym inningu. Po stracie Padres, Clevinger nazwał sobotę „jednym z najgorszych dni” swojego życia.

Phillies nie objęli prowadzenia aż do końca piątej rundy. Smutny dał nam 16 runów na 19 trafień, w tym 6 home runów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *