Ostre słowa Les Ferdinanda pod adresem Chelsea: „Piłkarze nie chcą już tam grać” – Breaking Sports News

Jedno z najbardziej znanych nazwisk angielskiego futbolu, Les Ferdinand, który przez krótki czas grał w Besiktasie, skrytykował politykę transferową Chelsea. Ferdinand powiedział, że długoterminowe kontrakty londyńskiego zespołu z zawodnikami mogą powodować problemy, jeśli sprawy nie układają się dobrze z trenerem Mauricio Pochettino. Były piłkarz zasugerował, że Chelsea jest obecnie klubem, którego piłkarze chcą unikać.

„Mają długi kontrakt na zarządzanie FFP”

W rozmowie z brytyjskimi mediami Les Ferdinand powiedział, że drużyna Premier League próbuje zrozumieć, dlaczego 21-letni skrzydłowy Cole Palmer, który ściągnął z Manchesteru City, podpisze kontrakt do 2030 roku. „Próbują zarządzać finansowym fair play (FFP) w przypadku tych długich kontraktów. Dzieje się tak z powodu deprecjacji wynagrodzeń; płace, które płacą, będą spadać z każdym rokiem obowiązywania jego kontraktu. Problem polega na tym, że wybierasz menedżera, który nie lubi Palmera po dwóch latach, „a on ma wysoką pensję od 5 lat”. Będzie tam siedział”. powiedział.

Wiadomości z angielskiej Premier League

„Są piłkarze, którzy nie chcą grać w Chelsea”

Ferdinand powiedział, że są piłkarze, którzy nie chcą grać w Chelsea. „Patrzę na Chelsea i myślę, że to jedyny klub, w którym nie chcesz w tej chwili grać. Są gracze, którzy nie chcą być w tym klubie. Spójrz na Romelu Lukaku; podpisał pięcioletni kontrakt i nie chce już grać dla Chelsea. Nie mogą się go pozbyć. powiedział.

Kim jest Les Ferdinand?

Na wypożyczeniu w Beşiktaş w sezonie 1988–1989 Les Ferdinand grał w angielskiej Premier League w Queens Park Rangers (QPR), Newcastle United, Tottenham Hotspur, Leicester City, Bolton Wanderers, Reading i Watford. Ferdinand, występujący 17 razy w reprezentacji Anglii, jest dyrektorem sportowym QPR od 2015 roku. 56-letni piłkarz ustąpił ze stanowiska w czerwcu ubiegłego roku.

📈Wyniki ligi angielskiej📈

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *