Nowe informacje dotyczące ciał pochowanych w Silivri

Po znalezieniu ciała na polu w Değirmenköy zespoły z Biura ds. Osób Zaginionych Oddziału Bezpieczeństwa Publicznego rozpoczęły dochodzenie.

Po wstępnym dochodzeniu zespoły aresztowały 2 podejrzanych i zatrzymały jeszcze jednego podejrzanego, który prawdopodobnie ukrywa te informacje przed zakopanymi zwłokami.

Z drugiej strony Ömer Y, jeden z podejrzanych zatrzymanych w pierwszej fazie śledztwa, zaprzeczył oskarżeniom wobec Ünala Y. i Ünala Y w swoim oświadczeniu, że zabił trzy znalezione ciała i zakopał je na polu.

Ömer Y wspomina również, że Mukahid Bolat i jego kuzyn Erdogan Bolat, którzy twierdzili, że są z Cevki Demirci, również zostali zabici przez Ünala Y. i pochowani w Silivri i Çatalca.

Po oskarżeniach Ömera Y rozpoczęto poszukiwania ciał zaginionych Muğahida Bolata i Erdogana Bolata w dwóch innych miejscach w Silivri i Çatalca.

Znaleziono zakopane 3 zwłoki

38-letni Sevki Demirci, który zaginął od stycznia 2021 roku, wraz ze swoim synem Eranem (20 lat) i córką Rumesą (13 lat) zginęli, poinformowali krewni rodziny w programie telewizyjnym.

Policja, która wszczęła śledztwo w tej sprawie, znalazła 3 ciała zakopane w pobliżu miejsca, w którym po raz ostatni widziano matkę i jej dzieci.

Ciała zostały przewiezione do Instytutu Medycyny Sądowej w celu ostatecznej identyfikacji, a Ünal Y. i jego kuzyn Ömer Y. zostali zatrzymani na początku śledztwa.

READ  Urzędnicy amerykańscy nakazują Nvidii wstrzymanie sprzedaży najlepszych chipów AI do Chin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *