Mert Cunnock mówił o ostatniej obronie… Jakie jest prawdopodobieństwo obrony Merta Cunnocka?

Türkiye kontynuuje tworzenie historii na EURO 2024. Crescent-Stars awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Europy 2024 (EURO 2024) po pokonaniu Austrii 2:1 w 1/8 finału. Merih Demirel strzelił gola w 1. i 59. minucie i zapewnił Turcji awans do ćwierćfinału meczu na stadionie w Lipsku. Jedyny gol Austrii padł w 66. minucie od Grigoritcha.

MERT skomentował swoje oszczędności

Mert Kunock przypieczętował mecz znakomitą interwencją w ostatniej sekundzie meczu. Bramkarz reprezentacji opowiedział o emocjach, jakie przeżył. Według doniesienia gazety Aydınlık Mert powiedział, że ratunek będzie dla niego najbardziej pamiętnym momentem, mówiąc: „To bardzo słodki moment. To niezapomniany moment w moim życiu. Gra w reprezentacji narodowej i ustanawianie rekordu. Ćwierćfinał Mecz z taką interwencją w ostatniej sekundzie to dla mnie niezapomniany moment.” – powiedział.

Nasze stopy muszą stać na ziemi

„Oczywiście to gra zespołowa i starałem się dać z siebie wszystko. Wszyscy walczyli dobrze. Były momenty, kiedy nie potrafiliśmy grać dobrze. W drugiej połowie, ale nie poddaliśmy się i walczymy, przed nami kolejny mecz 6 lipca” – powiedział doświadczony bramkarz, który przyznał, że czasami miał trudności w meczu. „Musimy twardo stąpać po boisku i być dobrze przygotowani” – powiedział.

Chcemy przejść całą drogę

Mert tak mówił o kolejnym golu reprezentacji: „Byliśmy bardzo szczęśliwi w szatni, intensywność emocji była na najwyższym poziomie. Dziś będziemy cieszyć się tą radością, ale wkrótce musimy skupić się na meczu z Holandią. . Chcemy też z ufnością podejść do meczu z Austrią.

MERİH Demir nie mógł w to uwierzyć

Obrona Merta Cunoka zaskoczyła nasze Gwiazdy Półksiężyca. Merih Demir również nie mógł uwierzyć w obronę Merta i po końcowym gwizdku od razu podbiegł do kolegi z drużyny. Merih Demiral rozmawiając o sytuacji z Mertem Cunokiem, powiedziała: „Mój synu, Mert, jak się wydostałeś? Niech Bóg cię błogosławi…”

READ  Anglia strzelił. Nie ma mowy

„Jesteś ośmiornicą czy pająkiem?”

Z kolei spiker TRT Özkan Öztürk, opisując mecz po obronie Merta, zapytał: „Jesteś ośmiornicą czy pająkiem?” Słowa „Jesteś niesamowity, Mert” stały się na porządku dziennym.

Szansa na wyzdrowienie wynosi 6 procent

Zwycięska interwencja Merta Cunnocka przypieczętowała mecz. Chwila wspomnienia oszczędności banków w latach 70. wywróciła statystyki do góry nogami. xG Philosophy opublikowało analizę oszczędności Merta Günoka. W związku z tym szansa Merta na wyzdrowienie wynosi tylko 6 procent. Tak więc, gdyby Mert widział tę główkę jeszcze 100 razy, 94 z nich zakończyłyby się bramkami.