Mecz play-off 49ers-Seahawks stoi w obliczu „potężnej burzy”, fani odradzają jazdę

The San Francisco 49ers przeprowadzi Seattle Seahawks Sobota na stadionie Levi’s w Santa Clara w Kalifornii na deszczową i wietrzną grę NFC Wild Card.

Trener 49ers Kyle Shanahan powiedział Wśród wczesnej „złej pogody, która spowalnia grę i równoważy wszystko” w czwartek Prognoza pogody 60% szans na przelotne opady deszczu i burze rano z wiatrem do 33 mil na godzinę i powodzie rano.

Potem meteorolodzy posunęli się za daleko Ostrzega się kibiców, aby nie jechali na mecz Urzędnicy przypisywali „potężną burzę”. Hrabstwo Santa Clara wydało ostrzeżenia o ewakuacji Piątkowy wieczór dla wielu obszarów w South Bay.

Te ostrzeżenia nigdy nie powstrzymały fanów. Raport lokalnej stacji informacyjnej Fox2 z soboty na niedzielę pokazał, że dziesiątki fanów ustawiało się w kolejce w swoich samochodach przed stadionem Levi’s od 6 rano czasu lokalnego.

„Gry na złą pogodę to najlepsze gry” — powiedział jeden z fanów.

Uczestnicy, którzy zdecydują się przyjść później, mogą nie mieć takich samych odczuć jak członkowie mediów pisać Widział „już wypadek i kilka samochodów, które wymknęły się spod kontroli” w drodze na Levi’s Stadium.

Reporterka ESPN Kimberly Martin napisała na Twitterze o porannym spojrzeniu na warunki w Bay Area i nie wygląda to świetnie. Około 8 rano Tarp zaktualizował fanów o więcej ujęć pokrytego plandeką pola i napisał, że deszcz „trochę się wstrzymał”.

Prognozowany deszcz będzie trwał co najmniej przez pierwszy kwartał, a reporter NFL Network, Steve Wyche, dodał, że „wieje wiatr”.

Shanahan Levis przybył na stadion około 9 rano Z suchym prześcieradłem w ręku. Na podstawie swoich czwartkowych wypowiedzi ma plan działania niezależnie od pogody.

49ers byli faworytami nad Seattle i otworzyli sezon porażką na mokrym boisku w Chicago z drużyną Bears, która zakończyła sezon z rekordem 3-14.

„Nie tylko z powodu pogody, ale niezależnie od tego, czy masz problemy w jakimkolwiek aspekcie, czy nie, masz wszystko w planie gry, aby pójść w obie strony, więc zawsze planujesz to i wiemy, że to duża możliwość” – powiedział Shanahan. „Zobaczymy, jak wpłynie to na obie strony i odpowiednio się dostosujemy”.

READ  Rajd na rynku akcji Fed, Apple, Tesla, Cloud; Co zrobić teraz

Sobota 49ers vs. Pojedynek Seahawks będzie zagmatwany. (Zdjęcie: Jeffrey Brown/ICON Sportswire za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.