Kontrakty terminowe na akcje są lekko dodatnie, ponieważ inwestorzy oceniają ryzyko pogorszenia koniunktury

W czwartek rano kontrakty terminowe na akcje w USA nadal nieznacznie rosły Piąty dzień z rzędu strat dla S&P 500 Wall Street rozważała możliwość recesji.

Kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average zyskały 30 punktów, czyli 0,09%. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,11%, podczas gdy kontrakty terminowe na Nasdaq 100 wzrosły o 0,17%.

Akcje Wynajmij pas startowy Wzrosła o ponad 27% w rozszerzonym obrocie. Sklep internetowy Zyski przekroczyły oczekiwania w ostatnim kwartale Przy rosnącej inflacji kupujący woleli pożyczać markowe ubrania.

Podczas środowej regularnej sesji S&P 500 spadł o 0,19% po raz piąty z rzędu. Dow Jones zyskał prawie 1,58 pkt. Tymczasem Nasdaq Composite spadł o 0,51%.

Oczekuje się, że Rezerwa Federalna ogłosi podwyżkę stóp procentowych o 50 punktów bazowych w przyszłym tygodniu. To mniejszy wzrost niż poprzednie cztery podwyżki stóp. Jednak inwestorzy coraz bardziej martwią się, czy bank centralny będzie w stanie uniknąć recesji w przyszłym roku, starając się obniżyć inflację.

„Czekaliśmy na spadek zysków, czekaliśmy, aż dyrektorzy generalni uznają fakt, że zbliża się recesja, i oto jesteśmy” – powiedziała w środę Liz Young, szef strategii inwestycyjnej w SoFi. CNBC „Dzwonek zamknięcia: nadgodziny”.

„Trudno mi zrozumieć, jak moglibyśmy tego nie mieć. Ale myślę, że dobrze będzie, jeśli na tym skończymy” — dodał Young.

Na froncie gospodarczym inwestorzy czekają na najnowsze dane dotyczące cotygodniowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych przed czwartkiem. Ekonomiści ankietowani przez Dow Jones spodziewali się szacunków na poziomie 230 000, nieco więcej niż w poprzednim tygodniu, kiedy to było 225 000.

Handlowcy z niecierpliwością czekają na najnowsze wyniki zarobków Lululemon Athletica, Identyfikacja dokumentu, Broadcom I Kosztco Po godzinach czwartek.

READ  Gubernator Arizony Ducey ustawił kontenery na granicy pod koniec kadencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.