JJ Watt, defensywny koniec Arizona Cardinals, przechodzi na emeryturę po tym sezonieCNN

Koniec obrony Arizona Cardinals JJ WattJeden z najlepszych defensywnych graczy w historii NFL, przejdzie na emeryturę po sezonie 2022. zdeklarowany We wtorek.

Watt, trzykrotny Obrońca Roku NFL, powiedział, że swój „ostatni” mecz u siebie rozegrał w ubiegłą niedzielę, przegrywając 19:16 po dogrywce z Tampa Bay Buccaneers.

„Moje serce jest wypełnione tylko miłością i wdzięcznością” – napisał Watt na Twitterze. – To absolutny zaszczyt i przyjemność.

Arizona ma dwa mecze do końca sezonu – przeciwko Atlanta Falcons w niedzielę i San Francisco 49ers 8 stycznia.

Znany jako dominujący zawodnik podań, Watt może trafić do Pro Football Hall of Fame. Będzie mógł to zrobić w 2028 roku.

33-latek jest związany z defensywnym atakiem Los Angeles Rams Aaronem Donaldem i obrońcą New York Giants Lawrence Taylor jako najlepszy trzykrotny defensywny gracz w historii ligi.

Siedmiokrotnie wybierany do All Pro i pięciokrotnie wybierany do Pro Bowl według NFL, został wybrany jako 11. w klasyfikacji generalnej w 2011 NFL Draft przez Houston Texans, gdzie grał przez pierwsze 10 sezonów. Jest właścicielem franczyzy Texans dla większości worków zawodowych z 101.

W marcu 2021 roku jako wolny agent podpisał dwuletni kontrakt z Cardinals. CNN zwróciło się do kardynałów o komentarz.

Watt jest dobrze znany ze swojej pracy poza boiskiem.

Po tym, jak huragan Harvey zdewastował okolice Houston i inne części wybrzeża Zatoki Meksykańskiej w sierpniu 2017 r., Watt rozpoczął swoją dotychczasową działalność filantropijną, która ukształtowała jego karierę.

Dzięki kampanii YouCaring i dużej uwadze w mediach społecznościowych, a także dzięki pomocy znanych przyjaciół, Watt zebrał ponad 37 milionów dolarów dla osób dotkniętych powodzią i zniszczeniami pozostawionymi przez Harveya. Dzięki zbieraniu funduszy otrzymała nagrodę 2017 Nagroda Człowieka Roku Waltera Paytona NFLJest przyznawany w celu uhonorowania charytatywnych i wolontariackich wysiłków graczy NFL.

Watt ma dwóch braci, TJ i Derek, którzy grają w NFL z Pittsburgh Steelers. Wszyscy trzej bracia Watt grali w futbol uniwersytecki na Uniwersytecie Wisconsin.

JJ Watt ujawnił to w poście w mediach społecznościowych na początku tego sezonu Przeszedł leczenie migotania przedsionków – Nieregularne bicie serca, opisywane przez wielu cierpiących jako „trzepotanie”, „trzepotanie” lub „trzepotanie”.

READ  Aaron Rodgers wdzięczny „za odpowiedź Green Bay Packers” na problemy z zeszłego sezonu, wciąż niezdecydowany w sprawie przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.