Hakan Salhanoglu w roli głównej! Inter i Turkish Airlines zasiadły przy stole przed finałem Ligi Mistrzów

Inter prowadzi rozmowy z Turkish Airlines w sprawie finału Ligi Mistrzów w Stambule po tym, jak nie udało im się uzyskać zapłaty od sponsora na koszulkę. Umowa z THY mogła zobaczyć koszulkę „Turkish Airlines” wypisaną na piersi w finale przeciwko włoskim gigantom Manchester City. Mówi się, że gwiazda Interu, Hakan Çalhanoğlu, odegrał kluczową rolę w negocjacjach.

Po podpisaniu kontraktu z DigitalBits na 85 mln euro we wrześniu 2021 roku Inter zaczął grać bez kibica, ponieważ klub nie otrzymywał żadnego wynagrodzenia. Włoscy giganci, którzy dotarli do finału Ligi Mistrzów, składają niespodziewaną ofertę sponsoringu.

THY może być sponsorem piersi do inter

Według doniesień na calciomercato.com, Inter prowadzi rozmowy z Turkish Airlines w sprawie sponsorowania klatki piersiowej przed finałem Ligi Mistrzów. Jeśli umowa między włoskimi gigantami a THY dojdzie do skutku, Inter może przejść do finału przeciwko Manchesterowi City w koszulkach z napisem „Turkish Airlines” na piersiach.

Krajowy piłkarz w wybitnej roli

Mówi się, że Hakan Salhanoglu odegrał kluczową rolę w negocjacjach i jeśli strony dojdą do porozumienia, Turkish Airlines będzie sponsorem piersiowym koszulek Interu do końca sezonu.

syn Tiki gra Hakan Salhanoglu w roli głównej! Inter i Turkish Airlines zasiadły przy stole przed finałem Ligi Mistrzów

READ  Bagassetusowa decyzja jury! Czy zagra w Fenerbahce? - Trabzonspor z ostatniej chwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *