Gwiazda Billsa, LB Von Miller, nie zagra w tym sezonie z powodu kontuzji ACL

ORCHARD PARK, NY — przechodnia Buffalo Bills Przez Millera nie zagra do końca sezonu po operacji kontuzji ACL, ogłosił w środę trener Sean McDermott.

We wtorek Miller przeszedł eksploracyjną operację w Teksasie i zdiagnozowano u niego zerwanie ACL w prawym kolanie. Podający-rusher został umieszczony w rezerwie kontuzjowanych przed meczem zespołu z New England Patriots w zeszły czwartek. Miał wrócić w tym sezonie. Miller powiedział w swoim podcaście w zeszłym tygodniu, że ma nadzieję wrócić przed niedzielnym meczem z New York Jets.

The Bills (9-3) zajmują obecnie pierwsze miejsce w AFC, a w AFC East pozostały jeszcze trzy mecze.

„Niefortunna sytuacja, Vaughn, oczywiście, i nasz zespół. Dbaj o niego, oczywiście, tak jak o każdego innego gracza” – powiedział McDermott. „Wiemy, ile to dla niego znaczy, jeśli chodzi o grę i bycie z drużyną, więc nie możemy się doczekać jego powrotu, oczywiście na resztę sezonu i jego przywództwa poza boiskiem, i na pewno myślimy o nim, kiedy dochodzi do siebie tutaj”.

MVP Super Bowl 50 doznał kontuzji pod koniec pierwszej połowy zwycięstwa zespołu nad Detroit Lions w Święto Dziękczynienia.

Miller, który poza sezonem podpisał sześcioletni kontrakt o wartości 120 milionów dolarów z Bills, zaczął wszystkie mecze w tym sezonie z wyjątkiem ostatniego czwartku i prowadzi zespół z ośmioma workami i 38 presjami.

„Słuchaj, martwisz się o każdego gracza, OK, kiedy faceci upadają, wpływa to na ciebie” – powiedział McDermott. „To biznes, który robimy, to gra fizyczna, więc dbamy o wszystkich. Oczywiście w tym przypadku dbamy o Vonna i tęsknimy za nim. Ale tak jak powiedziałem w zeszłym tygodniu, kiedy wyszedł, to czas i okazja dla innych facetów, aby przyspieszyć.”

W pierwszym pełnym meczu zespołu bez Millera przeciwko Patriotom, obrona Bills wywierała presję na rozgrywającego Maca Jonesa 39,5% jego dropbacków – drugi najwyższy wskaźnik w jego karierze.

READ  Amerykański senator Menendez ma zakaz podróżowania za granicę – Breaking World News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *