Głównym źródłem szoku jest „stalowy dokument” o Trumpie: raport

Główne źródło obiektu w obrębie Mocno zdyskredytowany „Stalowy dokument” Nowy raport był szokiem dla byłego prezydenta Donalda Trumpa w związku z pogłoskami, które podzielił się z FBI na temat obrażeń rąk.

Słynny menedżer ds. public relations Charles „Chuck” Dolan Jr. był zszokowany, gdy znalazł treść niesławnego dokumentu. Wysłane przez BuzzFeed Na krótko przed objęciem urzędu przez Trumpa niektórzy z jego sojuszników powiedzieli: Dziennik Wall Street.

Dolan – wieloletni sojusznik Hillary Clinton i byłego prezydenta Billa Clintona – wysłał e-mail potępiający dokument zaledwie kilka godzin po opublikowaniu go w Internecie.

„Mam nadzieję, że zostanie to ujawnione jako fałszywa wiadomość” – napisał.

„Sprawdzam z niektórymi ludźmi ze świata Intela, czy wiedzą, kto to zrobił”.

Kilka ważnych szczegółów w dokumencie opracowanym przez byłego brytyjskiego szpiega Christophera Steele Handel plotkami przez Dolan; Waszyngton, DC, badacz Igor Tansenko; I Olga Kalkina, jedna z byłych koleżanek Dansenki w Rosji, podał dziennik.

Dokument fałszywie twierdzi, że były prezydent Barack Obama i pierwsza dama Michelle Obama wynajęli prostytutki do oddawania moczu w łóżku w hotelu Ritz-Carlton w Moskwie.
AP / Evan Vucci

W listopadzie Dansenko został złamany Część dochodzenia prowadzonego przez specjalnego doradcę Johna Durhama Mówi się, że śledztwo FBI w sprawie powiązań kampanii Trumpa z Rosją w 2016 roku stanowi naruszenie prawa.

Tanczenko został oskarżony o okłamywanie banków centralnych w sprawie źródeł informacji, które przekazał Steel. Opublikowano na Twitterze O jego aresztowaniu i procesie w lutym ujawniono w dzienniku.

„Jestem zmęczony. I naciągam to na innych. Czy nie powinienem już grać w tę głupią grę?” On Napisał.

To zdjęcie z akt, datowane 24 lipca 2020 r., przedstawia Christophera Steele, byłego oficera brytyjskiego wywiadu w Londynie.
Christopher Steele, były oficer brytyjskiego wywiadu, zgodził się z większością dokumentu z pogłoskami, że Dolan został sprzedany.
Aaron Sound / plik PA przez AB

„Jeśli tak, to co chcesz zrobić? Ujawniłeś moją tożsamość, wyśmiewałeś mnie, upewniłeś się, że nie mogę pracować ani podróżować … ponieważ wydałem pieniądze moje i mojej rodziny na pensa … co czy twoja ostatnia gra?” ) ”

Donceko dodał „Pożegnanie” i nie pisał dalej, odkąd podpisał 3 lutego.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają po tym, jak Alphabet zgłosi utratę zysków

Zgodnie z jego aktem oskarżenia, Tanchenko twierdzi, że nigdy nie skontaktował się z Dolenem z żadną z informacji zawartych w dokumencie Steela, mimo że powiedział Dolenowi, że „jeden lub więcej konkretnych zarzutów zostało uzasadnionych”.

Na tym zdjęciu zrobionym w poniedziałek 13 lutego 2017 r. ludzie idą do hotelu Ritz-Carlton w Moskwie, w Rosji, z czerwonym kwadratem po prawej i lewej stronie w tle.
Pracownik hotelu Ritz-Carlton powiedział Dolanowi Fed, że „nie wspomniał o żadnych zachowaniach seksualnych ani obraźliwych”.
AP / Aleksander Zemlianichenko

Raport zawiera zarzuty, że rosyjski wywiad posiadał nagrania wideo przedstawiające byłego prezydenta Baracka Obamę i pierwszą damę Michelle Obamę oddających mocz na łóżka prostytutek wynajętych przez Trumpa na łóżku w hotelu Ritz-Carlton w Moskwie. .

Dolan spotkał się z dyrektorem generalnym hotelu i udał się do pokoju prezydenta podczas pobytu tam w czerwcu 2016 r. i zgodnie z oskarżeniami Donczenki zjadł w tym samym czasie obiad z Donczenką.

Kilka dni później, w akcie oskarżenia, w jednym z odcinków dokumentu pojawiły się „niektóre” informacje – w tym, że Trump pozostaje prezydentem – chociaż pracownik hotelu, z którym rozmawiał, powiedział Dolenowi Fetsowi, że „nie wspomniał o żadnej płci. ” Lub obrzydliwe działanie ”.

Mówi się, że Tansenko wykorzystał Dolan jako główne źródło fragmentu dokumentu dokumentującego rezygnację Paula Manforda z funkcji lidera kampanii Trumpa w sierpniu 2016 roku.

Wtedy Manford Skazany w kilku procesach federalnych Jednak zarzuty, w tym oszustwa bankowe i podatkowe oraz kłamstwa na temat jego zagranicznej pracy w kampanii, pozostały jednak Wybaczone przez Trumpa Miesiąc przed objęciem urzędu.

Dziennik stwierdził, że nie jest jasne, czy Dolan wiedział, że jego rozmowy z Donczenką pomagają Steelowi skompilować dokument.

Paul Manford przybędzie do sądu w Nowym Jorku w czwartek, 27 czerwca 2019 r.
Paul Manford, były lider kampanii Trumpa, został skazany w kilku federalnych procesach pod zarzutem oszustw bankowych i podatkowych.
AP / Seth Wenig

Dolan odmówił komentarza, ale prawnik powiedział mu, że byłoby to „nieodpowiednie” dla czasopisma – kto Nie przyznał się do winy – Stawiam czoło sprawie.

Dziennik poinformował, że nie może skontaktować się z Kalkiną, która w zeszłorocznych aktach sądu cywilnego stwierdziła, że ​​nigdy nie dała Tanczenko pozwolenia na ujawnienie ich rozmów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *