Data przybycia Mauro Icardiego jest znana! Galatasaray zaskoczy Cię w locie!

Data przybycia Mauro Icardiego do Galatasaray została wyjaśniona. Mauro Icardi wyjaśnił problemy zdrowotne swojej żony Wandy Nary i Türkiye. Mauro Icardi może mieć kolejny niespodziewany transfer w przygotowaniu.

Kolejna niespodzianka pojawiła się wkrótce po ogłoszeniu transferu Bagambu do Galatasaray. Kiedy przybędzie Galatasaray Mauro Icardi? Ogłoszono przylot samolotu Mauro Icardi i kolejną nagłą zmianę lotu!

Mauro Icardi potrzebuje sekundy!

To nazwisko rozpaliło ogień Philippe'a Coutinho w Besiktasie!  Brytyjska prasa powiedziała, że ​​są gotowi do podpisania

To nazwisko rozpaliło ogień Philippe’a Coutinho w Besiktasie! Brytyjska prasa powiedziała, że ​​są gotowi do podpisania

Mauro Icardi ma również niespodzianki dla Cedrica Bagambu. Mauro Icardi sfinalizował transfer do Galatasaray, ale jego żona Wanda Nara została opóźniona z powodu problemów zdrowotnych. Samolot, który ląduje w zeszły poniedziałek, przylatuje z 15-dniowym opóźnieniem. Galatasaray Mauro Icardi podał systemy samolotu i datę w Stambule. Ale w samolocie będą niespodzianki.

Data przybycia Mauro Icardiego jest znana!

Galatasaray cieszy się radością Mauro Icardiego. Stan zdrowia Wandy Nary, o którym informowano wczoraj, wyjaśnił się dzisiaj. Lekarze przekazali Wandzie Narze dobre wieści. Mauro Icardi przekazał wiadomość kierownictwu Galatasaray o północy.

Piątek w Stambule!

W piątek rozpoczyna się drugi sezon Mauro Icardiego w Galatasaray. W Galatasaray Mauro Icardi będzie w Stambule w piątek i podpisze kontrakt z żółtym i czerwonym klubem na 3 lata.

Znów nagła zmiana lotu!

Paredes1

Uważa się, że Paredes może być tak zwaną niespodzianką w locie Icardiego po Pagambie w Galatasaray. Okazuje się, że sam Galatasaray chciał zrobić niespodziankę swojemu bliskiemu przyjacielowi Paredesowi, lecąc nim w ostatniej chwili.

Galatasaray, który w ostatnich dniach nie przekonał Paredesa, dostał to, czego oczekiwał i ponownie Icardi przekonał Paredesa. Icardi Paredes może być jednym z nich w Turcji.

READ  Z ostatniej chwili: Cristiano Ronaldo wraca do Europy! Sponsor giełdy gotowy, do światowych gigantów wysłano e-maile... - Kompilacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *