Co to jest 40-dniowa retrogradacja Wenus i na jakie znaki wpływa? Ludzie urodzeni w tych datach strzeżcie się!

Astrolog Riella Gur powiedziała, że ​​retrogradacja ma miejsce w Lwie:
„Status związku i kwestie finansowe wysuwają się na pierwszy plan w tym okresie. Kwestie związku można podzielić na dwie części: związek z samym sobą i związek z drugą osobą. W dzisiejszych czasach możesz zacząć kwestionować jedno i drugie. „Ile jestem wart?” lub „Jaką wartość widzę?” Te pytania mogą bardzo zaprzątać twój umysł.

Może nadejść nagły koniec

Odpowiedzi twojego wewnętrznego głosu mogą cię trochę zdenerwować. Jeśli masz problemy ze współmałżonkiem lub kochankiem, na które nie możesz się zgodzić, sytuacja ta może być bardziej widoczna w czasach retro. Bardzo ważne jest, aby rozwiązać sytuację bez angażowania się w walkę ego. W przeciwnym razie mogą wystąpić nagłe wyniki. Rozpoczęcie nowego związku w tym okresie może również działać wstecz. Zwłaszcza, gdy wracasz do byłego.

Nie zawieraj wspólnych przedsięwzięć

Finansowo nie jest to odpowiedni czas na duże inwestycje. Nawet jeśli myślisz, że osiągniesz zysk, może się zdarzyć coś przeciwnego. Lepiej też nie angażować się we wspólne przedsięwzięcia. Ponownie, w tym okresie możesz chcieć dokonać wydatków emocjonalnych, aby ukryć swój zły stan zdrowia. Wydatki w ten sposób mogą przysporzyć ci kłopotów w tych trudnych czasach.

Które objawy są najbardziej dotknięte?

Osoby ze Słońcem, Ascendentem, Księżycem w Baranie, Wadze, Raku lub Koziorożcu najbardziej doświadczą tych efektów.

Uwaga osoby urodzone pomiędzy tymi datami!

Istotne zmiany zajdą również w życiu osób urodzonych między 19 sierpnia 1967 a 19 kwietnia 1969 oraz 7 stycznia 1977 i 5 lipca 1978.

Co to jest retro?

Jeśli jakakolwiek planeta zaczyna się cofać, nazywa się to retrogradacją.

Co zwykle dzieje się w okresach retro?

Przeszłość może powrócić. Niedokończone problemy można odtworzyć. Testowanie może rozpocząć się od niepowodzeń, odwołań i sytuacji spowalniających.

READ  Udostępniono zwiastun Niezniszczalni 4 – Ostatni pies

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *