Cel z gry Grega Josepha z 61 jardów dał Wikingom przewagę 27:24 nad Giants.

Greg Joseph zajął jego miejsce 4 metry przed pomocnikiem, stojąc na karku pomalowanego na biało logo Norsemen podczas zimowego meczu Wikingów w Wigilię.

Tylko jeden kicker w historii zespołu (Blair Walsh) próbował kopać dłużej niż ten z 61 jardów Josepha Withingsa, a Giants zremisowali pod koniec regulaminowego meczu w sobotę. Ostatnim razem, gdy kicker Vikings próbował go wykonać w Minneapolis, 57-jardowy rzut Ryana Longwella został odbity przez Antonio Cromartie 109 jardów na przyłożenie w 2007 roku. Bezpieczeństwo Julian Love odwzajemnił kopnięcie Josepha, jeśli ten został zatrzymany w polu punktowym. Ten krótki, prawy wślizg Brian O’Neill wiedział, że musi przerwać akcję ratującą grę.

„Zacząłem biec w dół pola”, powiedział O’Neill, „a Greg zaczął biec w drugą stronę”.

Kopnięcie Josepha zniknęło w zamieci fanów ubranych w białe koszulki i czółenka. Zakręcił w powietrzu palcem wskazującym prawej ręki i skierował się do przeciwległej strefy. Jego zwycięzca w zeszły weekend pomógł zakończyć największy powrót w historii NFL; Jego 61 jardów w sobotnim zwycięstwie 27-24 nad Wikingami było najdłuższym w historii zespołu.

„Spojrzałem na Grega. Widziałem, że ma świetne spojrzenie” — powiedział trener Kevin O’Connell. „Absolutnie przybił to kopnięcie.

Wikingowie wygrali więc po raz 12. w tym roku, co już dawno stało się cechą, a nie błędem. Zwycięstwo z Giants było ich rekordowym 11. wykluczeniem w NFL; Odpadli po raz szósty w tym sezonie. Ale jak przez cały sezon, Wikingowie wyczarowali pewnego rodzaju magię w dogrywce, zdobywając 17 ze swoich 28 punktów w szalonej czwartej kwarcie, która obejmowała dwie zmiany prowadzenia i remis.

„Byliśmy w takich sytuacjach przez cały rok, jak dogrywka, ostatni mecz. [last] Konkluzja, cokolwiek, jeśli tak będzie przez cały rok, nie możesz być zaskoczony, jeśli tak będzie dalej” – powiedział O’Neill. . [for] Następne dwa tygodnie”.

READ  Stany Zjednoczone twierdzą, że zhakowały hakerów, aby obalić gang ransomware, pomagając 300 ofiarom

Wikingowie (12-3) nad 49ers dla NFC nr. Utrzymując prowadzenie w jednym meczu w drugim rozstawieniu, poprawił dowódców do 11-4 w sobotę. Wikingowie wciąż mają szansę na rozstawienie z numerem 1 nad Eagles, ale będą musieli przetrwać dłużej niż San Francisco, aby utrzymać drugie miejsce w konferencji i szansę na rozpoczęcie play-offów dwoma meczami u siebie. Sobotni mecz po raz kolejny pokazał, jak bardzo muszą się poprawić przed postseasonem.

Oddali 445 jardów na atak Giants, który nie wyprodukował więcej niż 436 jardów w tym sezonie, ponieważ Daniel Jones łączył się na skrzyżowaniach zaprojektowanych w celu przetestowania wykorzystania przez Wikingów nowego zasięgu. Cornerback Patrick Peterson oszacował, że siedem razy był celem dośrodkowań; Jones uderzył Dariusa Slaytona z 22 jardów przeciwko niklowemu obrońcy Sandonowi Sullivanowi w trzeciej kwarcie.

Biegający z powrotem Saquon Barkley miał 133 jardy po 22 kontaktach, przedarł się przez środek obrony, zdobywając wynik 27 jardów na czwartym i 2, co pomogło New Yorkowi zremisować wynik na 2:01 przed końcem.

Ofensywnie Wikingowie zmarnowali okazję do wcześniejszego odłożenia gry.

Peterson został odsunięty na bok między atakami obronnymi, przewidując, że zamierza przechwycić Jonesa, gdy rozgrywający wyceluje w niego. Sprawdził swój strzał, trafiając dośrodkowanie do Isaiaha Hodginsa o 11:50, co dało Wikingom przewagę 11.

Ale Wikingowie rzucili się na krótkim dystansie na trzecim i czwartym miejscu, kuzyn Jefferson niekompletny na czwartym i drugim z głębokiej trasy do Adama Thielena w tym samym obszarze.

„Nie byliśmy w najlepszej formie przez cały czas” – powiedział O’Connell. „Wciąż szukamy prawdziwej, spójnej piłki nożnej, którą chcemy zobaczyć. Ale byłem naprawdę dumny z naszych chłopaków i uzupełniającej piłki nożnej, która została tam pokazana, aby pomóc to odłożyć”.

Nie mogło być lepszego przykładu niż bramka na 4:10 przed końcem, kiedy Josh Mettles pobiegł, by zablokować punt Jamiego Gillena, a Love pokonał krótką pierwszą próbę po tym, jak Troy Dye odzyskał piłkę dla bezpieczeństwa.

READ  Protesty kanadyjskich kierowców ciężarówek: kanadyjska policja rozpoczyna próbę oczyszczenia demonstrantów blokujących Ambassador Bridge do USA

Po przejęciu gry na Giants 29, Cousins ​​uderzył Jeffersona, zdobywając 17-jardowe przyłożenie na trzecim i 10 miejscu, odbierający przerwał swoją drogę między obrońcą Giants Fabianem Moreyem a bezpiecznym Jasonem Pinnockiem i przeciągnął się do strefy końcowej, gdy obaj gracze próbowali . Pogódź się z nim. PAT Josepha dał Wikingom ośmiopunktową przewagę.

„Jego umiejętność łapania i wykańczania, to elita” – powiedział Cousins ​​o Jeffersonie. Skonfiguruj rejestry własności Sobota do odbioru jardów i przyjęć w sezonie. „Prawdopodobnie dałem mu jeszcze kilka zagrań. Miał jeszcze kilka zagrań. Mały jard w pierwszej połowie, w którym nie rzuciłem mu wystarczająco dużo. Cieszę się, że zakończyliśmy tam dwoma dużymi kompletami. Dla niego”.

Na trzecim i dziewiątym z 1:16 przed końcem Cousins ​​rzucił na lewą linię boczną z obrońcą Giants, mając nadzieję, że Jefferson dotrze tam, gdzie rozgrywający nie mógł zobaczyć. Jefferson pokonał Darneya Holmesa na miejscu i podciągnął 16 jardów.

Następnie, mając 19 sekund przed końcem, Cousins ​​​​podszedł do linii walki i znalazł gigantów gotowych do wyeliminowania go z Wikingów 41. Skinął na TJ Hockensona, który złapał 13 podań na 109 jardów i dwa punkty. Slott i ustaw zasłonę dla Jeffersona, który śledził ataki strażników Eda Ingrama i Ezry Clevelanda przez 17 jardów.

Gdyby nie wślizg Love’a na kostkę, Jefferson mógłby zakończyć dzień pamiętnym przyłożeniem. Zamiast tego Cousins ​​przebił piłkę na 4 sekundy przed końcem, a O’Connell sprawdził Josepha.

Miał okropny obóz przygotowawczy i miał problemy z długimi kopnięciami w postseason, co koordynator zespołów specjalnych Matt Daniels stwierdził, że miał problemy z podążaniem za kopaczem podczas pchania piłki w prawo. Ale Joseph strzelił 19 prostych rzutów z gry lub dodatkowych punktów, gdy ustawiał się w sobotę. Kopnięcie stoi pionowo z dużą ilością miejsca.

„Zapomniałem, że zdobyliśmy bramkę [a game-winner] w zeszłym tygodniu”, powiedział długi lucjan Andrew DiBola. „Myślę, że ma takie samo podejście jak ja, czyli następny kopniak. Całkowicie zapomniałem o dwóch zwycięzcach gier z rzędu”.

READ  John Aniston, aktor „Dni naszego życia” i ojciec Jennifer Aniston, umiera w wieku 89 lat

To jest życie dla Wikingów 2022, gdzie kulminacyjne hity prawie zjeżdżają z linii montażowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.