Menu

Przyczepy reklamowe to nic nowego. Stosowano je blisko 100 lat temu.

Historia reklamy mobilnej

 

Reklama mobilna jest doskonałym kanałem informacyjnym dla przedsiębiorców z każdej branży, ponieważ w każdym momencie można zmienić jej położenie, a co za tym idzie także grono odbiorców. W zależności od wybranego pakietu można postawić obecnie na wynajem przyczepy reklamowej samochodowej bądź rowerowej. Jednak zanim dojdziemy do naszych czasów, warto wiedzieć co nieco o początkach reklamy mobilnej w Polsce. 

 

Czytaj dalej...
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Bożena Sałacińska ponownie gościem w TVP

Seniorzy będą w najbliższych latach szczególnie ważną grupą wiekową. Do 2050 roku osoby powyżej 60. roku życia będą stanowić 40 procent polskiego społeczeństwa. Z jakimi problemami muszą się mierzyć na co dzień? Co doskwiera im najbardziej: zdrowie, finanse, czy samotność? O problemach ludzi starszych Anna Trzcińska 23 stycznia rozmawiała z Bożeną Sałacińską, członkiem bydgoskiej rady seniorów, a także członkiem akademii liderów "60+".

Czytaj dalej...
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Wyjątkowa integracja bydgoskich seniorów z okazji Europejskiego Dnia Seniora

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora w kinoteatrze Adria odbył się w sobotę, 21 października, spektakl pt. „Tribute to the Beatles”. Okazją ku temu była 55. rocznica pierwszego publicznego występu zespołu „The Beatles”. W ten sposób zespół „Żuki” uczcił również 30-lecie swojego istnienia.

Czytaj dalej...
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku