Biden, aby wysłać więcej lekarzy wojskowych do amerykańskich szpitali w hotspotach Govt-19

  • Sześć stanów USA zatrudni personel federalny w pierwszej fali
  • Biden mówi, że rozmieszczenie pomoże w zarządzaniu powstaniem Omigronu
  • Amerykańskie szpitale w trudnej sytuacji chętnie przyjmują pomoc, ale obawiają się, że może to nie wystarczyć

Waszyngton, styczeń. 13 (Reuters) – Prezydent Joe Biden ogłosił w czwartek, że będzie rekrutował więcej wojskowych pracowników służby zdrowia w szpitalach w całych Stanach Zjednoczonych i zapewni Amerykanom bezpłatne maski i bezpłatne próby, aby poradzić sobie z szybko rozprzestrzeniającym się wariantem Omigron.

W amerykańskim szpitalu COVID-19 dodano stopniowe rozmieszczenie 1000 wojskowych pracowników służby zdrowia od przyszłego tygodnia. Rekord osiągnął szczyt Omigron wyprzedził deltę, dominujący wariant wirusa koronowego i placówki opieki zdrowotnej w obliczu kryzysu kadrowego.

Posunięcie to jest częścią dużego rozmieszczenia sił zbrojnych naszego kraju, aby pomóc szpitalom w całym kraju w zarządzaniu wybuchem wirusa Omigron, powiedział Biden.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać nieograniczony bezpłatny dostęp do Reuters.com

„Wiem, że w tym nowym roku wszyscy jesteśmy sfrustrowani” – powiedział Biden, powtarzając swoje przesłanie, że COVID-19 nadal jest „epidemią nieszczepionych”.

W pierwszej fali wdrożeń zespoły lekarzy wojskowych, pielęgniarek i innego personelu będą podróżować do Michigan, New Jersey, Nowego Meksyku, Nowego Jorku, Ohio i Rhode Island, aby wspierać wydajne izby przyjęć i zwolnić więcej personelu szpitalnego. – Sprawy Covit, powiedział Biały Dom.

Jednak grupy liczące od siedmiu do 25 osób powitały szpitale, które potrzebowały pracowników służby zdrowia, ale ostrzegły, że to nie wystarczy do walki z powstaniem.

„Nie ma srebrnego rozwiązania” – powiedział Bob Rini, szef operacji zdrowotnych w Henry Ford Health System w Detroit, który otrzymał już pewną pomoc federalną i spodziewa się powitać nowych lekarzy wojskowych w przyszłym tygodniu.

„Mamy niesamowitą liczbę uzasadnionych wyzwań (z) niesamowitymi i bardzo zmęczonymi lekarzami… i dotyczy to wszystkich systemów opieki zdrowotnej, które były w środku tego powstania” – powiedział Rainey. Najbardziej agresywna pozycja Białego Domu jest następująca Przegląd miesiąca Eksperci ds. Zdrowia twierdzą, że administracja w dużej mierze polega na samych szczepionkach, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zwłaszcza biorąc pod uwagę politycznie motywowaną kampanię szczepień przez niektórych republikańskich urzędników. Według danych z USA około 62% Amerykanów uważa się za w pełni zaszczepionych.

READ  Zaraz zacznie się recesja dochodów

Dean Chriswell Pitton, dyrektor Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego, dołączył do niego podczas przemówienia.

Wcześniej powiedział CNN, że głównym żądaniem stanów proszących o pomoc federalną jest „dalsze pozostawanie pracownikami”. Powiedział, że inne stany mogą potrzebować posiłków wojskowych i innych federalnych lekarzy i pielęgniarek.

Pracownik służby zdrowia prowadzi studenta na końcu kolejki w miejscu testowania choroby koronawirusowej (COVID-19) przygotowanym dla powracających studentów, wykładowców i personelu głównego kampusu New York University (NYU) na Manhattanie w Nowym Jorku . , Nowy Jork, USA, 18 sierpnia 2020 r. REUTERS / Mike Shaker

Więcej testów i masek

Pitan również ogłosił Będzie kierować Rząd USA planuje zakup dodatkowych 500 milionów testów Covid-19, aby zaspokoić rosnący popyt w całym kraju. Biały Dom wcześniej obiecywał, że od stycznia 500 milionów prób będzie dostępnych dla Amerykanów.

Prezydent powiedział również, że administracja ogłosi w przyszłym tygodniu, że wysokiej jakości maski będą dostarczane bezpłatnie, a jedna trzecia Amerykanów twierdzi, że nie nosi masek.

Kierownictwo Bidena zaczęło używać federalnych grup tchórzy zeszłego lata. W grudniu polecił swojemu Sekretarzowi Obrony przygotować kolejne 1000 żołnierzy i wysłać ponad 100 federalnych sanitariuszy do Arizony, Indiany, Michigan, New Hampshire, Vermont i Wisconsin.

Szpitale w niektórych stanach są pełne lub prawie przepełnione.

Reuters donosi, że 6089 pacjentów Govt było hospitalizowanych w środę w New Jersey. Około 73% łóżek szpitalnych i 53% łóżek na oddziałach intensywnej terapii (OIOM) jest składanych w stanie.

Na Rhode Island Departament Zdrowia i Opieki Społecznej powiedział, że 86% szpitali i 90% łóżek na OIOM jest zapełnionych, a urzędnicy szpitalni mają nadzieję, że uzupełnią braki personelu spowodowane infekcjami Omicron personelowi atakującemu kilka systemów opieki zdrowotnej.

Saul Vinggard, prezes Rhode Island Hospital, powiedział, że powstanie „stworzyło większą presję na system w świecie, w którym personelowi trudniej jest ścielić łóżka, które mamy”, ponieważ coraz więcej personelu szpitalnego cierpi na wole. Szpital spodziewa się przyjąć 20 wojskowych pracowników służby zdrowia.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadają, gdy inwestorzy rozważają gołębie ostrzeżenie FedEx

Wiele stanów ogłosiło już stan wyjątkowy, aby złagodzić przepisy i uwolnić fundusze na walkę z powstaniem napędzanym przez Omigran.

Średnio 133 871 osób było hospitalizowanych z powodu choroby rządowej w Stanach Zjednoczonych w zeszłym tygodniu. Wyświetlono konto Reuters. Ten wzrost zmusił wiele stanów do odroczenia operacji selektywnych.

Do tej pory 847 664 osób zmarło z powodu COVID-19 w Stanach Zjednoczonych, z czego 63 268 225 przypadków wchodzi w trzeci rok erupcji.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać nieograniczony bezpłatny dostęp do Reuters.com

Raport Susan Heavy, Steve’a Hollanda Nandity Bose i Ramiego Ayuba w Waszyngtonie, Marii Caspani w Nowym Jorku i Lisy Schumacher w Chicago; Montaż przez Heather Timmons, Howarda Collara i Billa Berkroda

Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *