Menu


Igor Trzaska

Igor Trzaska

URL strony: http://senioralna.pl

Bożena Sałacińska ponownie gościem w TVP

Seniorzy będą w najbliższych latach szczególnie ważną grupą wiekową. Do 2050 roku osoby powyżej 60. roku życia będą stanowić 40 procent polskiego społeczeństwa. Z jakimi problemami muszą się mierzyć na co dzień? Co doskwiera im najbardziej: zdrowie, finanse, czy samotność? O problemach ludzi starszych Anna Trzcińska 23 stycznia rozmawiała z Bożeną Sałacińską, członkiem bydgoskiej rady seniorów, a także członkiem akademii liderów "60+".

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Jak wyeliminować ryzyko kontuzji na stoku? Przeczytaj poradnik narciarski dla seniorów

Sporty zimowe to spory wysiłek dla organizmu seniora. Podczas godzinnej aktywności na stoku możemy spalić ponad 600 kalorii Jest to sport modny, ale i niebezpieczny. Do sezonu narciarskiego należy się odpowiednio przygotować. Trening warto rozpocząć na wiele tygodni przed planowanym urlopem. Podpowiadamy jak możesz przygotować się do wyjazdu w domu.

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Świętowali urodziny Hitlera. Teraz staną przed sądem! Efekt reportażu w Superwizjerze TVN. Poznaj szczegóły bulwersującej sprawy!

Zebrane materiały pozwolą na delegalizację stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność", którego członek miał stać za organizacją obchodów rocznicy urodzin Hitlera. Nagranie tego zdarzenia wykonała ukrytą kamerą telewizja TVN. Bezpośrednio po emisji telewizyjnego reportażu w "Superwizjerze" prokurator generalny Zbigniew Ziobro zlecił wszczęcie śledztwa.

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku
Subskrybuj to źródło RSS