Menu


Igor Trzaska

Igor Trzaska

URL strony: http://senioralna.pl

Co dziesiąty senior dostaje mniej niż 1000 złotych emerytury. Skąd takie niskie świadczenie? Sprawdź!

Co dziesiąty senior, który skorzystał z ustawy obniżającej wiek emerytalny, dostał minimalne lub jeszcze niższe świadczenie – podał „Dziennik Gazeta Prawna", powołując się na dane ZUS. 4,3 tys. z 395 tys. nowo uprawnionych do emerytury ludzi otrzymało 1 tys. zł, zaś 34 tys. – jeszcze mniej.

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Weekend za pół ceny już za dwa tygodnie. Zaplanuj gdzie warto się wybrać za 50% [lista partnerów]

"Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana do osób prywatnych, które w weekend od 9 do 11 marca mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. 

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Poznaj zestaw ćwiczeń dedykowanych seniorom [wideo poradnik dla seniorów]

Poznaj zestaw ćwiczeń dedykowany każdemu z nas. Zestaw ćwiczeń, który pomoże nam zachować sprawność, szczupłe ciało i dobrą kondycję na co dzień. Przed Wami 20 minut ćwiczeń, które delikatnie podniosą tętno, poprawią zmysł równowagi, koordynację, rozciągną ciało i kręgosłup i co najważniejsze wniosą dużo radości do codzienności.

Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku
Subskrybuj to źródło RSS