Astrologia… Retrogradacja Wenus w Lwie od 22 lipca do 4 września: Co nas czeka?

Wenus znajduje się w retrogradacji w Lwie od 22 lipca do 4 września. Lew reprezentuje odwagę, determinację, luksus, potrzebę aprobaty, metale szlachetne i pasję. Podobnie, kiedy Wenus jest w Lwie, pragnienie łatwego wyrażania emocji, wzbudzania podziwu i oddawania się zabawie i przyjemności jest duże.

Retrogradacja Wenus w Lwie sprawi, że zaczniemy zastanawiać się, czy możemy wystarczająco wyrazić siebie w naszych związkach i jak bardzo idziemy na kompromisy, aby zostać rozpoznanym.

Rozpoczynamy okres, w którym myśl o tym, czy naprawdę czujemy się docenieni w naszych związkach, jest podtekstem. Zobaczymy więcej starć ego. W tym okresie nawet duma ze związków może być przesadzona.

Możemy być bliscy hojności i podejmowania materialnego ryzyka. Istnieje jednak duży margines błędu w zrozumieniu wartości podczas retrogradacji Wenus. Dlatego ważne jest, aby unikać dużych inwestycji i nawiązywać nowe relacje do 4 września.

Po 23 sierpnia Merkury wejdzie w retrogradację z Wenus. Dlatego druga połowa sierpnia będzie czasem ostrych zakrętów zarówno w sprawach finansowych, jak i relacjach.

Bardziej powszechnym rezultatem jest to, że stare związki wychodzą na pierwszy plan podczas retrogradacji Wenus. Przyjrzenie się problemowi w zerwanym związku i rozwiązanie tego problemu w sobie może doprowadzić do pięknego zakończenia lub ponownego zjednoczenia. Jeśli jednak jesteśmy świadomi problemu, ale go ignorujemy i podejmujemy kroki w celu zaspokojenia naszego ego, nie możemy znaleźć szczęścia.

Ponownie w tym okresie warto poczekać na koniec retro, bo estetyczne interwencje są nieskuteczne.

Wenus w retrogradacji dobrze jest jak najbardziej interesować się działalnością artystyczną i starać się poprawić samoocenę. Szczególnie do 14 sierpnia możemy spokojniej przystąpić do tych zadań.

9 i 22 sierpnia będziemy mieli trudne plany związane z gospodarką i relacjami.

Lew-Wodnik-Byk-Skorpion lub Wschodzący Ascendanci bardzo mocno odczują korzyści.

Problemy, przed którymi stoimy według rosnącego znaku:

Wschodzący Baran

Będzie to proces, w którym zakwestionujesz sytuację swoich dzieci, swoją zdolność do wyrażania siebie i swojego życia uczuciowego. Unikaj kosztownych i ryzykownych inwestycji w sprawy finansowe. Możesz zadbać o swoje zaniedbane hobby.

READ  Brutalność w Esenyurt! Znaleziono go w śmieciach ze złamaną szczęką i obciętym językiem!

Powstanie byka

Na porządku dziennym są sprawy rodzinne, relacje z rodzicami oraz sprawy majątkowe. Być może będziesz musiał podjąć pewne decyzje dotyczące miejsca zamieszkania lub życia zawodowego. Problemy zaniedbane w rodzinie zostaną rozwiązane.

Wschodzące bliźniaki

W twoich relacjach z bliskim kręgiem mogą zajść nieoczekiwane zmiany w sprawach biznesowych. W tym okresie mogą również ujawnić się ukryte problemy. Przebywanie w grupach i kontakty towarzyskie są dla ciebie dobre.

Rosnący krab

To czas, w którym na pierwszy plan wysuwają się kwestie materialne, zarobki i to, jak jesteś ceniony. Nie podejmuj ryzykownych działań z długoterminowymi inwestycjami i wydatkami. Poświęcenie czasu na obowiązki, które zaniedbałeś w życiu zawodowym, przyniesie pozytywne rezultaty.

Powstanie lwa

Będzie to czas na zadawanie sobie pytań i skupienie się na pracy i relacjach osobistych. Staraj się trzymać z daleka od trudnych wyjść z życia biznesowego. Dobrze jest czerpać pomysły od innych i być otwartym na różne pomysły.

Wschodząca Dziewica

Jest to czas, w którym na porządku dziennym są okoliczności, które pojawiają się poza tobą lub przeciągają się. W sprawach związanych z odległością może dojść do poruszenia. Będziesz miał okazję uleczyć swoje lęki i obszary stresu.

Rosnąca skala

W tym okresie możesz doświadczyć nieoczekiwanych napięć w przyjaźniach, w których relacje z kręgiem społecznym są na pierwszym miejscu. Staraj się być ostrożny z pożyczkami, kredytami lub dzielonymi pieniędzmi. Oceń możliwość wzajemnego rozwiązania problemów w stosunkach dwustronnych.

Wschodzący Skorpion

To czas, w którym czekają Cię wsteczne problemy związane z życiem zawodowym, obowiązkami i relacjami dwustronnymi. Mogą wystąpić nieoczekiwane przerwy. Rozwiążesz także swoje problemy zdrowotne czy żywieniowe.

Wschodząca wiosna

Możesz również kwestionować sposób, w jaki patrzysz na życie w tym okresie, w którym są plany związane z edukacją, sprawami zagranicznymi lub sprawami biznesowymi. W życiu zawodowym trzeba sobie radzić z nieoczekiwanymi sytuacjami. Skoncentruj się bardziej na cieszeniu się życiem.

READ  Światowej sławy piosenkarka Celine Dion odwołała wszystkie koncerty z powodu rzadkiego syndromu sztywnej osoby

Wschodzący Koziorożec

Staraj się trzymać z dala od ryzykownych decyzji w tym okresie, kiedy kwestie, których unikasz w związkach, są wysoko na porządku dziennym. Wydatki związane z dziećmi mogą wzrosnąć. Spędzanie czasu z rodziną jest dobre.

Rosnące wiadro

Może to być proces, w którym kwestionujesz swoje małżeństwo, związki lub związki partnerskie. Z drugiej strony możesz potrzebować zająć się domem lub rodzicami. Twoje rodzeństwo i bliscy przyjaciele będą dla ciebie dobrzy w tym okresie.

Rosnąca ryba

W tym okresie, jeśli jesteś zbyt skupiony na życiu zawodowym, zdrowiu i codziennych obowiązkach, możesz mieć trudności w komunikowaniu się z najbliższym otoczeniem. Skorzystaj z okazji, aby zwiększyć swoje dochody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *