Ale on trzymał się obiema rękami… Łzawe pożegnanie młodej gwiazdy mediów społecznościowych: Jeśli to czytasz, oznacza to, że nie żyję.

klasa=”cf”>

Był w wieku, w którym nikt nie był gotowy na śmierć.
Jego śmierć zszokowała jego żonę, rodzinę i przyjaciół, a także tych, którzy nigdy go nie spotkali w prawdziwym życiu, przede wszystkim dlatego, że był tak młody. Nikki Newman zmarła w wieku, którego nikt nie uznałby za odpowiedni… młoda kobieta miała zaledwie 35 lat.

Jej odważna walka z rakiem piersi trwająca ponad pięć lat jest powodem, dla którego zainspirowała tak wiele osób.

W rezultacie to właśnie ta choroba zabrała młodą kobietę z tego świata. Dlatego śmierć Nikki Newman, która podzieliła się swoimi doświadczeniami z walki na swoim profilu w mediach społecznościowych, dotknęła wszystkich, świadomie lub nieświadomie.

Mąż nastolatki Alex poinformował o jej śmierci w mediach społecznościowych. Pogrążona w żałobie żona podzieliła się w swoim poście informacją, że w tym tygodniu zmarła jej ukochana żona. Ale nagranie zszokowało widzów. Z drugiej strony doprowadziło to zwolenników Newmana do łez.

Ponieważ mimo że post opublikował jej mąż Alex, ostatnia wiadomość została napisana przez Nicki i pojawiła się na jej stronie w mediach społecznościowych. Młoda kobieta spisała swoją wiadomość i poprosiła męża, aby podzielił się nią po jej śmierci.

klasa=”cf”>

Jeśli to czytasz, oznacza to, że nie żyję
Jeśli to czytasz, oznacza to, że już nie żyję” – Nikki Newman rozpoczęła swój post przez łzy. Wyjaśniając, że od pięciu i pół roku walczy z rakiem piersi w czwartym stadium, nastolatka dodała, że ​​to też nie jest zły okres.

Później napisał: „Nic nie straciłem, rak zabrał wszystko, jest w porządku, wszyscy wiedzieliśmy, że tak się stanie”.

Nastolatka w swoim pożegnalnym przesłaniu umieściła następujące słowa: „Nie sądzę, że jesteśmy gotowi usłyszeć te słowa, uważamy, że jesteśmy niepokonani, pojawi się cudowne lekarstwo. Ale prawda jest taka, że ​​wszyscy żyjemy tym życiem Dzień po dniu wiemy, że nasze dni są krótkie”.

READ  Obejmując kajak w tiulowej mini spódniczce, Emrata zapiera dech w piersiach swoimi głęboko wyciętymi pozami!

Następnie dał kilka rad swoim naśladowcom: „Więc obiecaj mi, że będziesz szanować ludzi wokół ciebie i zawsze okazywać najlepsze wsparcie swoim przyjaciołom i bliskim. Idź i ciesz się życiem. Nigdy nie wiesz, co wkrótce się wydarzy. Więc nie rób tego” t. Nie myśl, że wszystko jest gwarantowane.”

klasa=”cf”>

Pomimo trudnych warunków, w jakich przyszło jej żyć, młoda kobieta traktowała życie „obu rękami”, jak to ujął jej mąż. To samo polecił swoim obserwatorom w mediach społecznościowych.

Nazywając swoich obserwujących w mediach społecznościowych „moją rodziną na Instagramie”, Nikki Newman podziękowała im za wsparcie. „Dziękuję wszystkim z całego serca za bycie tutaj na każdym kroku” – napisała nieszczęśliwa gwiazda mediów społecznościowych.

Jego ostatnie zdanie brzmi: „Wierzę w energie i jeśli ludzie złapią pozytywną energię, którą tworzymy na takich stronach, zawsze będę z tobą”.

klasa=”cf”>

Ta ostatnia wiadomość młodej damy spotkała się z odzewem wielu obserwujących, w tym celebrytów. Chociaż Nicki ich nie widziała, jej obserwatorzy wyrazili radość, że ją poznali.

klasa=”cf”>

Wybieramy czas na świętowanie, a nie na żałobę
Mąż Nicki, Alex, który spełnił wolę Nicky, podzielił się wiadomością, którą napisał dla niej po jej śmierci, z obserwatorami młodej kobiety oraz zwrócił się do swojej żony i jej obserwujących w swoich mediach społecznościowych.

„Nicky poprosił mnie, abym w kilku słowach przekazał jego ostatnią wiadomość” – powiedziała zrozpaczona żona, dodając, że ona i jej mąż znają się od 14 lat. Napisała, że ​​pomimo chwil, w których byli osobno, zawsze ich pociągało.

Alex opisał tę sytuację jako rzadkie połączenie dusz. O tym, dlaczego strona jego żony w mediach społecznościowych jest tak lubiana, Alex napisał: „Po jej diagnozie, nawet w najgorszych chwilach życia, postanowili celebrować i pielęgnować czas, który im pozostał. Jakże krótki”.

READ  Co się wydarzyło w 55. odcinku „Trzy siostry”? Tym razem popłynęły łzy z powodu powrotu

klasa=”cf”>

Alex dodał, że wiedzieli o tym wszyscy, którzy znali jego żonę. Powiedział, że Nikki chwyciła życie obiema rękami i starała się, aby wszyscy widzieli pozytywne strony życia.

Choroba została zdiagnozowana w 2018 roku
W 2018 roku zdiagnozowano chorobę Nicky’ego Newmana. Potem rozpoczęła się trudna podróż dla młodej kobiety.

Pewnego dnia młoda kobieta kąpiąc się, zauważyła guz w prawej piersi. Instynkt podpowiadał mu, że to nie jest dobry znak.

To był bardzo trudny czas dla Nikki. Ponieważ w ciągu tygodnia poroniła, straciła nienarodzone dziecko i zdiagnozowano u niej raka piersi.

Jednak po pewnym czasie otrzymał naprawdę złą wiadomość. Choroba rozprzestrzeniła się po całym organizmie. Według niego na tę przypadłość nie ma lekarstwa.

Ale po tych doświadczeniach Nicky Newman zamiast uciekać od życia, skupił się na mediach społecznościowych. Zaczął wykorzystywać własne trudności jako źródło inspiracji dla innych, aby „kontynuować życie”. Tymczasem etapami swojej walki z chorobą dzieliła się w mediach społecznościowych.

W tym czasie postanowiła uczcić wszystko, co przydarzyło jej się w życiu, bez względu na to, jak małe, podróżując do egzotycznych miejsc z rodziną i przyjaciółmi.

Tak naprawdę dopiero po diagnozie Nikki poślubiła Alexa, którego nazywa „miłością mojego życia”. Jednak choroba, z którą się borykał, nie pozwoliła młodej parze na długo pozostać w związku małżeńskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *