4 wersja indeksowania sieci Horoskopy! Sierpień będzie katastrofą

Oczekiwana retrogradacja Wenus w końcu się rozpoczęła… a retrogradacja, która będzie trwała przez cały sierpień, da nam ciężkie czasy. Przydatne jest przyjrzenie się naszym przesłaniom, aby wyjść z tego okresu, gdy zmagamy się z emocjonalnymi wzlotami i upadkami, przeszłymi traumami, problemami z pewnością siebie i tym, co możemy osiągnąć w naszych celach zawodowych…

Retro wyzwania, ale leczy

Retrogradacja Wenus rozpoczęła się 22 lipca od planety w retrogradacji na 28 stopniach Lwa. Wenus znajduje się w części naszego horoskopu urodzeniowego, która wpływa na obszary miłosne, a ze względu na swój ruch wsteczny będzie miała wpływ na życie miłosne, pewność siebie i sprawy finansowe przez 40 dni.

Proces retro odnosi się do okresu, który czasami jest bolesny, ale potem powoduje proces gojenia.

W tym procesie napotkasz problemy i konflikty społeczne, które należy rozwiązać w stosunkach dwustronnych. Ten proces wysunie twój związek na pierwszy plan i pomoże ci znaleźć odwagę, by przeprosić i przyznać się do błędów.

Wenus w retrogradacji będzie w tym roku w dumnym i efektownym Lwie, więc na pierwszy plan wysuwa się twój związek z samym sobą. Będziesz miał okazję znaleźć odwagę, by sobie wybaczyć, uwolnić się od wstydu i pokochać swoje wady, a traumy mogą wyjść na pierwszy plan.

Pamiętaj, retro cię popycha, ale to także ważny okres na regenerację.

Oto znaki zodiaku, na które retrogradacja Wenus najbardziej wpływa:

Byk

Jednym ze znaków najbardziej dotkniętych retrogradacją Wenus jest Byk. Zwłaszcza osoby ze wschodzącym znakiem Byka mogą doświadczyć aktywności w swoim życiu miłosnym.

Jeśli czujesz, że twoje życie cofa się w tym procesie, jest to całkowicie normalne. W Retro nierozwiązane konflikty wyjdą na jaw, a miłość, szczerość, osobiste plany i życiowe oczekiwania staną na pierwszym planie.

ASLAN

Lwy również będą miały duży wpływ na tę retrogradację. Wenus w retrogradacji w Lwie może wywołać zwątpienie i niepewność, a ty możesz nadmiernie przejmować się tym, co myślą o tobie inni ludzie.

READ  Mówi się, że seriale i filmy HBO pojawią się na Netflix!

Skorpion

Skorpiony mogą kwestionować swoje cele zawodowe i czy podążają właściwą ścieżką życiową w tym okresie. > W okresie retro ponownie zaplanujesz swoje cele zawodowe i znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

twardy

Wodnicy mogą również mieć do czynienia z problemami w relacjach i przeszłymi konfliktami. Podczas retrogradacji Wenus negatywnie wpłyną na sytuacje związane z partnerami, wrogami lub małżonkami. Prawdopodobnie będziesz mieć kłótnie w tych związkach. Ale możesz być świadkiem, jak ktoś cię przeprasza, a także możesz zobaczyć, jak ktoś żywi do ciebie urazę.

Kiedy to się skończy?

Retrogradacja Wenus potrwa do 3 września, kiedy to zmierzysz się z traumami z przeszłości. Doświadczenie jest kluczowe w tym procesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *