Menu
Weekend za pół ceny już za dwa tygodnie. Zaplanuj gdzie warto się wybrać za 50% [lista partnerów]

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

"Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana do osób prywatnych, które w weekend od 9 do 11 marca mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. 

Weekend za pół ceny” to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. 

Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty. Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna. Pełna lista uczestników na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/lista-obiektow

Na podanej stronie znajdziecie oferty od morza po Tatry