Menu
Gratka dla seniorów z Lublina! Wyjątkowy koncert Teresy Werner i Graziano Facchini - o miłości w dwóch językach

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Fani Teresy Werner będą mogli po raz kolejny na żywo obejrzeć jej występ i posłuchać jej największych hitów. Tym razem na scenie obok polskiej diwy stanie znany i lubiany włoski piosenkarz Graziano.

Już 16 marca w Centrum Kongresowym UP w Lublinie wystąpi najbardziej romantyczny, międzynarodowy duet: Teresa Werner i Graziano. Nie zabraknie takich hitów jak "Miłość jest piękna", "Kocham swoje morze", "Dałabym Ci dała". Włoska gwiazda zaprezentuje swoje międzynarodowe hity: "Mama Leone" czy też "Rot sind die Rosen".

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. Już w wieku 16 lat związała się z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie. Jej pasja do śpiewania otworzyła jej drzwi do wielkiego muzycznego świata. Występowała na deskach teatrów w Europie, Afryce, Azji, czy Ameryce Północnej. W 1991 roku reprezentowała zespół Śląsk na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Przeboje Teresy Werner takie jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała", "Kocham swoje morze" do dziś są prezentowane w wielu rozgłośniach radiowych i muzycznych programach telewizyjnych. Artystka ma na swoim koncie nagrane cztery płyty, a album "Spełnić marzenia", którego premiera miała miejsce w 2012 roku uzyskał status Złotej Płyty. Najnowsza płyta Teresy Werner: "Miłość to nie zabawa", zapowiada jej nowy wizerunek i odświeżony styl muzyczny.

Graziano Facchini, urodził się w Bolzano. Już w wieku 4 lat wziął udział na największym włoskim konkursie muzycznym dla dzieci. Kompozytor, piosenkarz i klawiszowiec, od 2004 roku zaczyna śpiewać w języku niemieckim. W 2007 roku wychodzi jego pierwszy album „Dla wszystkich kobiet”, na którym znajdują się utwory śpiewane po włosku i po niemiecku.

Latem 2009 ukazuje się jego druga płyta "Romantica". Dwa utwory z tej płyty: "Miłość bez łez nie istnieje" i "Jak kolorowy festiwal" stają się bardzo popularne w niemieckim radiu i telewizji. Wraz z wydaniem nowej płyty, Graziano otrzymuje także zaproszenie do programu Eurowizji "When Musi plays", w którym po raz pierwszy prezentuje pierwszy światowy hit "Unchained Melody". To pozwala mu wejść na austriackie listy przebojów najczęściej sprzedawanych płyt i zdobyć pierwsze miejsce w wielu popularnych stacjach radiowych.

Kup bilet na koncert w Lublinie - 16 marca 2018 roku
kliknij tutaj

W 2011 roku wydaje kolejną płytę "Never Lonely Again", która również bardzo dobrze się sprzedaje w Niemczech i Austrii. W 2013 r. na rynku ukazuje się kolejna płyta autorstwa Graziano pod tytułem "Moje najpiękniejsze pieśni miłosne". Swoją kolejną płytę Graziano wydał jesienią 2014 roku pod tytulem "Ein Traum für zwei". To wydanie ma bardziej nowoczesne i innowacyjne brzmienie.

Rok 2015 rozpoczął się ponownie dla Graziano z wieloma koncertami. 22 maja 2015 roku jego nowy album "ITALO GOLD" pojawił się w języku włoskim z 17 tytułami. Między innymi: "TU SEI ROMANTICA" i znanymi tytułami takimi jak "INSIEME", "TU" i "MAMA LEONE". Za "TU SEI ROMANTICA" Graziano otrzymał we Włoszech nagrodę "MIKROFONO D'ORO"- Złoty Mikrofon.

Jego występy stawają się coraz liczniejsze i zabierają go do wielu krajów, takich jak Niemcy, Luksemburg, Francja, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Austria, a także do Polski. 10 października 2015 Graziano zorganizował z wielkim sukcesem swój pierwszy festiwal muzyczny w Południowym Tyrolu. Z tej okazji zaprezentował po raz pierwszy singiel „Zawsze pozostaniesz Beautiful” z drugiej produkcji „THE BEST & MORE”, który został wydany w dniu 6 listopada 2015 r. Na tej płycie znajduje się 8 zupełnie nowych tytułów między innymi "Live Your Dream", "Sleep sweat Bambina", oraz te najbardziej ulubione przez publiczność: "Romantica", "This One Big Love" - numer 1 w Polsce.

Nie zwlekaj - kup bilet na ten wyjątkowy koncert, który przypomni najlepsze lata młodości. kup bilet tutaj!


Wydarzeniu patronuje senioralna.pl