Menu
Po zdrowie z GOLD TOUREM [fotoreportaż]

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Z biurem podróży GOLD TOUR z Prudnika przyjechało do sanatorium „Szachtar” w Truskawcu na Ukrainie 47 seniorów.

Są to liderzy reprezentujący Uniwersytety Trzeciego Wieku z całej Polski. Turnus rehabilitacyjny trawa od 14 do 25 listopada 2016 r. Szachtar jest nowoczesnym sanatorium ze wspaniałą bazą leczniczą. Obiekt może pomieścić jednorazowo 400 osób. Goście „Górnika” mogą liczyć na smaczne wyżywienie. Potrawy są przygotowywane odpowiednio do indywidualnych diet i osobistych życzeń odpoczywających. Po zabiegach goście mają szerokie możliwości ciekawego spędzania wolnego czasu. Mogą korzystać na miejscu ze sklepów oferujących całą gamę upominków, odzieży, baru, siłowni, sauny oraz basenu.


- Podobała mi się już na wstępie perfekcyjna organizacja pracy personelu medycznego. Zaraz po przyjeździe każdy senior odbył wizytę u lekarza. Po niej mogliśmy już korzystać korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych. Mnie przepisano aż 8 zabiegów dziennie. Wszystkie mieściły się w cenie pobytu - mówi Bożena z Kazimierzowskiego UTW Bydgoszczy.

- Już po kilku dniach odczułem zbawienny wpływ na organizm wody mineralnej "Naftusia". Z początku nie bardzo byłem przekonany do serwowanych nam posiłków. Polakowi wydaje się dziwne, że trzy razy dziennie serwowano nam gorące danie. Ale wkrótce przekonałem się że tutejsza dieta ma same zalety. Pomimo niewielkich porcji przybrałem na wadze. Cieszy mnie to bo jestem raczej szczupłej budowy ciała - dzieli się swoimi refleksjami Roman z UTW w Koronowie.

- Mnie najbardziej się podoba świetna organizacja zabiegów i właściwe wykonywanie czynności przez uśmiechnięty zawsze personel. Poczułem już pewna poprawę zdrowia. Specjaliście badali mnie bardzo sumiennie. Wskazali, że nie wszystko z moim zdrowiem jest w porządku - opowiada Zdzisław z Sieradzkiego UTW.