Menu
Masz problem ze zdrowiem? Innowacyjna metoda jest dostępna już w Polsce. Sprawdź może pomoże i Tobie!

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Człowiek jest w stanie tylko wówczas utrzymać zdrowie – czyli zbalansowany poziom energetyczny – gdy jego organizm nie zużywa więcej energii niż produkuje.

Niestety w naszym otoczeniu występuje coraz więcej czynników, które wysysają energię z naszego ciała. Należą do nich przede wszystkim zwiększone obciążenie zanieczyszczeniami występującymi w powietrzu, wodzie i żywności. Znaczne straty naszej energii wynikają także bezpośrednio z wciąż rosnącego poziomu stresu spowodowanego naszymi lękami i presją sukcesu.

Utrata energetyczna zachodzi przede wszystkim na poziomie komórkowym. Głównie na skutek toksyn, stresu czy infekcji bakteryjnych może następować znaczne pogorszenie zaopatrzenia komórek w tlen i obniżenie wydajności wykorzystywania tlenu w komórkach. Reaktywne formy tlenu wytwarzane w większej ilości w wieku starczym, na skutek stresu czy chorób przewlekłych, stanowią dodatkową toksynę produkowaną przez własny organizm.
Właśnie w tym miejscu Metoda Skalar-Boson ma swoje doskonałe zastosowanie – u podłoża naszego zdrowia czyli wyważonego bilansu energetycznego.

Wykorzystujemy naukowo udowodniony fenomen polegający na wzmacnianiu naszych komórek poprzez wprowadzanie tlenu z powietrza w stan podwyższonej energii za pomocą dokładnie ustawionej długości fal świetlnych. Atomy tlenu stają się bozonami skalarnymi.

plakat

W ułamku sekundy powracają one do swego stanu pierwotnego. Wcześniej jednak uwalniają pobraną energię do cząsteczek wody w powietrzu, które z kolei przyjmowane są przez nasz organizm wraz z powietrzem wdychanym poprzez cewnik do podawania tlenu.

W płucach podwyższona dawka energii przedostaje się do krwinek czerwonych (erytrocytów), które stają się elastyczniejsze i lepiej przenikają wąskie naczynka krwi.
Ta bezpośrednia korzyść płynąca z naszej metody została jednoznacznie udowodniona już po 15 minutach pierwszego zastosowania.

W komórkach zaopatrywanych w krew powstaje odczuwalny rezultat:
- znaczne podwyższenie zaopatrzenia komórek w tlen
- dużo większe wykorzystanie tlenu przez komórkę (adenozynotrójfosforan)
- następuje neutralizacja wolnych rodników poprzez hamowanie aktywności oksydazy NADPH

W ten sposób uzyskuje się znaczną poprawę morfologii krwi, co może łagodzić schorzenia spowodowane patologiczną odpowiedzią komórkową. Metoda ta wspomaga także zwalczanie chorób nowotworowych i przewlekłych chorób dróg oddechowych.

Generalnie metoda Skalar-Boson w może znacznym stopniu przyczynić się do wydłużenia życia:
- sięga ona do samych podstaw starzenia komórkowego, dzięki czemu wszystkie nasze komórki zaopatrywane poprzez krew, ulegają wzmocnieniu
- powoduje ona ponowne wyrównanie możliwych deficytów energetycznych
- w ten sposób cały organizm może zostać uzbrojony przeciwko chorobotwórczym czynnikom pochłaniającym naszą energię.

Z uwagi na innowacyjność zabiegi można wykonać na chwilę obecną wyłącznie w Inowrocławiu, ul. Solankowa 8 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem 660 222 220. W najbliższych tygodniach z tej technologii będzie można skorzystać w najbardziej renomowanych ośrodkach uzdrowiskowych w Polsce.