Menu
Ucho Prezesa - Coś wisi w powietrzu - odcinek 3 - Kabaret Moralnego Niepokoju - mini-serial o Jarosławie Kaczyńskim

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kabaret Moralnego Niepokoju opublikował już trzeci odcinek miniserialu „Ucho prezesa”. Tym razem w gabinecie szeregowego prezesa zameldował się minister wojny wraz ze swoim młodocianym asystentem, popijającym kakao.

Zobacz pierwszy odcinek "Ucha Prezesa" - tutaj

Robert Górski za czasów rządów Platformy Obywatelskiej w skeczach satyrycznych wcielał się w postać Donalda Tuska. W 2015 roku sytuacja polityczna w Polsce zmieniła się o 180 stopni. W związku z tym Kabaret Moralnego Niepokoju rozpoczął prace nad nowym programem wyśmiewającym aktualnie panującą ekipę rządzącą, czyli PiS. W ten oto sposób powstało "Ucho prezesa". Kabaret Moralnego Niepokoju zakończył współpracę z Telewizją Polską kilka miesięcy po dojściu do władzy PiS. 'Serial o Kaczyńskim' nie będzie emitowany w TVP. Z tego powodu pierwszy i drugi odcinek pojawią się na YouTube.

- Teraz jestem prezesem. Na początku myślałem, że to głupie, by Jarosław Kaczyński miał twarz Donalda Tuska, a potem doszedłem do wniosku, że ta twarz jest ciągle ta sama, tylko się okoliczności zmieniają, kontekst się zmienia. Skoro byłem premierem, to mam prawo i mandat do tego, żeby być prezesem - powiedział w wywiadzie z Dziennkiem - Gazetą Prawną Robert Górski.