Menu
Wypoczynek all inclusive na kieszeń każdego seniora? To naprawdę możliwe!

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Leśny Dom Seniora w Piastowie to idealne miejsce, w którym powrót do zdrowia można idealnie połączyć z wyjątkowym wypoczynkiem. Malownicza okolica przepełniona lasami, jeziorami oraz niezliczoną ilością zabytków co roku wprawia turystów w zachwyt.

Takie właśnie urokliwe miejsce można znaleźć w samym sercu województwa kujawsko – pomorskiego, w Piastowie - w otoczeniu lasów, łąk i blisko 130 jezior. Powstający tu Leśny Dom Seniora ma sprawić, że wypoczynek w ciszy i spokoju nie będzie już tylko pustym hasłem, będzie naprawdę możliwy! Czyste powietrze, niezapomniane widoki, regionalna kuchnia, a przede wszystkim zaawansowana diagnostyka medyczna i spersonalizowana terapia na co dzień. Ponadto sauna, grota solna, jacuzzi, terapia światłem i basen flotacyjny a także wiele innych atrakcji kulturalnych. Trudno zdecydować co bardziej kusi, z czego skorzystać najpierw, prawda? Większość osób pomyśli „to musi kosztować majątek”. Otóż nie! Nowo powstający Leśny Dom Seniora w Piastowie przygotował bogatą ofertę na każdą kieszeń z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań seniorów. Z pełnej, tygodniowej oferty all inclusive można skorzystać już za 1435 zł!

Już teraz chcesz poznać ofertę
Leśnego Domu Seniora?

Kliknij tutaj!

To jedyna taka oferta w Polsce, bowiem większość z nas wydaje więcej na leczenie, powrót do zdrowia. Tymczasem w tej cenie ośrodek w Piastowie oferuje pełną opiekę medyczną! Leśny Dom Seniora zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską, dostęp do lekarzy rodzinnych oraz specjalistów. Kompleksowe usługi obejmują dodatkowo: zaawansowaną diagnostykę medyczną oraz indywidualnie dobrane zabiegi rehabilitacyjne. Ośrodek oferuje 83 miejsca noclegowe. Dla gości przygotowywane są przestronne pokoje 1- i 2- osobowe oraz apartamenty. Każdy pokój posiada osobną łazienkę i balkon. Dla seniorów organizowane są specjalne imprezy kulturalne, wyjazdy do kina, wycieczki, zajęcia terapeutyczne. Placówka zapewnia także pomoc w codziennych czynnościach, sprzątanie oraz dodatkowe usługi m.in. fryzjersko - kosmetyczne. Otwarcie ośrodka zaplanowane jest na wiosnę 2017 roku, ale już dziś prowadzimy rezerwacje miejsc!

LEŚNY DOM SENIORA
Piastowo, koło Żnina
OGÓLNOPOLSKA INFOLINIA
52 526 22 88