Menu
Kabaret Moralnego Niepokoju stworzył mini-serial o Kaczyńskim. Ucho prezesa będzie dostępne na YouTube. [wideo]

Kliknij, aby polubić Senioralna.TV na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Ucho prezesa to nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym Robert Górski wciela się w postać Jarosława Kaczyńskiego. Skecze będzie można oglądać na YouTube za darmo. Pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 9 stycznia 2017 roku.

Już jest dostępny pierwszy odcinek - zobacz

Robert Górski za czasów rządów Platformy Obywatelskiej w skeczach satyrycznych wcielał się w postać Donalda Tuska. W 2015 roku sytuacja polityczna w Polsce zmieniła się o 180 stopni. W związku z tym Kabaret Moralnego Niepokoju rozpoczął prace nad nowym programem wyśmiewającym aktualnie panującą ekipę rządzącą, czyli PiS. W ten oto sposób powstało "Ucho prezesa". Kabaret Moralnego Niepokoju zakończył współpracę z Telewizją Polską kilka miesięcy po dojściu do władzy PiS. 'Serial o Kaczyńskim' nie będzie emitowany w TVP. Z tego powodu pierwszy i drugi odcinek pojawią się na YouTube.

- Teraz jestem prezesem. Na początku myślałem, że to głupie, by Jarosław Kaczyński miał twarz Donalda Tuska, a potem doszedłem do wniosku, że ta twarz jest ciągle ta sama, tylko się okoliczności zmieniają, kontekst się zmienia. Skoro byłem premierem, to mam prawo i mandat do tego, żeby być prezesem - powiedział w wywiadzie z Dziennkiem - Gazetą Prawną Robert Górski.